منو

ماسک‌های فیتو

موی من در اثر استعمال مواد شیمیایی، خشک و تخریب‌شده است. آیا بر جای گذاردن ماسک بر روی مو در طول شب، کار صحیحی است؟

این کار نه‌تنها تأثیری بر بیشتر نرم شدن موهای شما ندارد بلکه تارهای موی شما به علت تورم، در طول شب - وقتی شما خواب هستید - شکسته خواهد شد. استفاده مداوم از سری محصولات فیتوکراتین (شامپو، ماسک و سرم) برای شما توصیه می‌شود.

آیا ماسک، موخوره را هم درمان می‌کند؟

خیر. فیتو برای ترمیم موهای آسیب‌دیده و موخوره، سری محصولات فیتوکراتین را ابداع کرده که با برخورداری از تکنولوژی کراتوفیلر و یک مکانیسم پیچیده ۴ مرحله‌ای، مو را از درون و بیرون ترمیم، رطوبت رسانی و محافظت می‌کند به‌این‌ترتیب وضعیت موی آسیب‌دیده بهبود می‌یابد.

آیا ماسک رشد مو را تسریع می‌کند؟

خیر. برای تسریع رشد مو می‌توانید از سرم فیتوسیان (مناسب خانم‌ها) و سرم فیتولیوم ۴ (مناسب آقایان) استفاده کنید.

کاندیشنرهای با نفوذ عمقی چه فرقی با کاندیشنرهای معمولی دارند؟

کاندیشنرهای با نفوذ عمقی (مثل ماسک فیتوکراتین) طوری طراحی‌شده‌اند که به داخل محور مو نفوذ می‌کنند و مو را از درون رطوبت رسانی و ترمیم می‌کنند.

آیا فیتو محصولاتی دارد که بدون سولفات باشند و بعد از کراتین مراقبت لازم از مو را انجام بدهد؟

بهترین لاین برای محافظت و بهبود موهای کراتینه شده لاین فیتوکراتین است. این لاین شامل شامپو، ماسک و اسپری بعد حمام است. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه بفرمایید.) اسپری فیتوکراتین همچنین به دلیل محافظت و بازسازی موها مناسب استفاده قبل از اتوکشی مو و براشینگ و سشوار است. محصولات درمانی ضد ریزش و ضد شوره‌ها و همین‌طور لاین کراتین و کراتین اکستریم کاملاً ایمن و فاقد سولفات هستند.

رنگ موی فیتو | فیتو کالر

آیا استفاده از رنگ موی فیتو در دوران بارداری مجاز است؟

به‌طورکلی استفاده از هرگونه مواد آرایشی و رنگ مو در سه‌ماهه اول حاملگی ممنوع است. از ماه چهارم به بعد می‌توانید از رنگ موهای فیتوکالر استفاده کنید. توجه داشته باشید که توصیه می‌شود قبل از مصرف رنگ مو یا هر محصول آرایشی دیگر، ابتدا با مالیدن مقدار خیلی کمی از آن محصول در پشت گوش و جلوی چین بازو تست حساسیت به عمل‌آورید و اگر حساسیت یا تحریک پوستی مشاهده نشد، از محصول استفاده کنید.

برای تثبیت رنگ مو ‌و هایلایت بین فیتوسیتروس و محصول دیگری از فیتو که برای موی رنگ شده است، کدام را توصیه می‌کنید؟

چنانچه دوره رنگ کردن موهایتان هر چند ماه یک بار است استفاده از فیتوسیتروس پیشنهاد می‌شود. اگر موهایتان را بطور منظم رنگ می‌کنید توصیه می‌شود از لاین فیتو میلسیم استفاده فرمایید. لاین فیتو میلسیم شامل پیش شامپو، شامپو، شوینده کرمی، ماسک داخل حمام و کنستانتره زیبائی بدون نیاز به آبکشی است. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه فرمایید.) نکته: دو هفته قبل از رنگ کردن موها استفاده از محصولات فیتوسیتروس را متوقف کنید تا در رنگ ‌پذیری موهایتان تداخل ایجاد نکند.

آیا رنگ موی فیتو برای خانم‌های باردار و افرادی که تحت شیمی درمانی بوده‌اند مناسب است؟

استفاده از رنگ موی فیتو، پس از اتمام ماه سوم بارداری هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند. لاین فیتو کالر سنستیو کاملاً فاقد آمونیاک است و با خیال راحت می‌توانید استفاده کنید. رنگ موی فیتو برای افرادی که شیمی درمانی کرده‌اند، امن بوده و هیچ گونه حساسیت و آسیبی ایجاد نمی‌کند: هم لاین فیتو کالر که کمتر از 2 درصد آمونیاک دارد و هم لاین فیتو کالر سنستیو که فاقد آمونیاک است.

ریزش مو

برای درمان ریزش مو و رویش مجدد مو کدام یک از محصولات فیتو را توصیه می‌کنید؟

ریزش مو به دو صورت واکنش و دائمی وجود دارد. تیپ ریزش مو واکنشی معمولاً در خانم‌ها اتفاق می‌افتد و عوامل محیطی، هورمونی، استرس و .... دخیل هستند. ریزش موها به شکل پراکنده است. نوع آندروژنیک یا تیپ ریزش مزمن که مخصوص آقایان است از شقیقه‌ها شروع می‌شود و تا قسمت میانی ادامه میابد. عوامل ژنیکی در این نوع ریزش بسیار مهم هستند. محصول مناسب تیپ ریزش واکنش شامپو فیتوسیان و سرم فیتوسیان است. محصول مناسب تیپ ریزش مو آقایان شامپو و سرم فیتولیوم 4 است. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه بفرمایید.) در صورتی که تیپ ریزش مو مشابه آقایان باشد (شروع ریزش از شقیقه‌ها و ادامه تا قسمت میانی) می‌توانند از این گروه محصولات استفاده نمایند. در غیر اینصورت خانم‌ها با توجه به تیپ ریزش مو خود می‌توانند از شامپو و سرم فیتوسیان و یا از شامپو و سرم فیتولوجیست استفاه کنند. چنانچه ریزش مو شدید باشد و کف سر مشخص باشد از محصول جدید ضد ریزش فیتو به نام فیتولوجیست 15 باید استفاده شود در این مورد تفکیک جنسیتی وجود ندارد. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه فرمایید.)

آیا شامپو ضد ریزش به‌تنهایی کافی است و یا باید از سرم هم در کنارش استفاده شود؟

شامپو فقط خاصیت پاک‌کنندگی دارد و زمینه پوست سر را برای پذیرش سرم‌درمانی آماده می‌کند. حتماً باید در کنار شامپو از سرم ضد ریزش استفاده شود.

آیا تأثیر محصولات ضد ریزش فیتو دائمی است؟

محصولات ضد ریزش فیتو با غلبه بر عوامل داخلی و خارجی مؤثر بر ریزش موها، موجب توقف ریزش موها و رویش مجدد آن‌ها می‌گردند. با توقف استفاده از محصولات، عوامل مؤثر بر ریزش موها فعالیت خود را آغاز می‌کنند (البته پس از توقف استفاده از این محصولات، ریزش مو به‌سرعت بازنمی‌گردد) و معمولاً پس از گذشت چند ماه از قطع محصول، ممکن است در برخی افراد ریزش مو مجدد شروع شود. به همین منظور توصیه می‌شود پس از کنترل ریزش حاد مو جهت حفظ نتیجه، استفاده از محصول را با دفعات کمتر حداقل تا یک سال ادامه دهید (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه بفرمایید.) درهرصورت عملکرد آن همانند ماینوکسیدیل نیست که به‌محض توقف، ریزش مو همانند قبل و با شدت بیشتری اتفاق بیفتد.

مو خوره، وز و خشکی مو

محصول مناسب موی بسیار خشک، شکننده و ضخیم که مو موخوره هم دارد چیست؟

محصولات لاین فیتو الکسیر یا فیتو جوبا (شامپو و ماسک) جهت رفع خشکی و شکنندگی موها مناسب هستند. یکی از دلایل دو شاخه شدن نوک موها و یه به اصطلاح مو خوره خشکی مو است. به این ترتیب با استفاده از این محصولات از ایجاد مو خوره پیشگیری می‌شود. ولی چنانچه مو خوره وجود داشته باشد می‌توانید از سرم فیتوکراتین روی نوک موها استفاده کنید.

برای رفع خشکی، گره خوردگی و وز موها بخصوص بعد از حمام چه محصولاتی را توصیه می‌کنید؟

جهت رفع خشکی موهایتان پیش از استحمام از روغن الس و در داخل حمام از شامپو و ماسک فیتو جوبا و پس از استحمام و روی ساقه نمدار موها از اسپری فیتوکراتین یا روغن ابریشمی سوایز (مخصوص موهای نازک و خشک) و یا روغن سوپریم (مخصوص موهای ضخیم و خشک) استفاده فرمایید. چنانچه موهای وزی دارید و می‌خواهید در حداقل زمان از آن خلاص شوید، توصیه می‌شود از بالم فیتودفریزان روی موهای نمدار استفاده شود. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه فرمایید.)

مو و پوست سر چرب

برای کف سر بسیار چرب ولی ساقه موی خشک چه محصولاتی را توصیه می‌کنید؟

جهت رفع خشکی ساقه موها، ماسک فیتو الکسیر در داخل حمام انتخاب خوبی است و استفاده یک تا دو بار در هفته کافی است. البته جهت نتیجه بهتر توصیه می‌شود از روغن سوپریم (موی ضخیم و خشک) و روغن سوایز (موی نازک و خشک) پس از استحمام و روی ساقه نمدار موها استفاده فرمایید. در مورد کف سر چرب از شامپو فیتوپاناما به‌صورت روزانه یا شامپو فیتوسدرت به‌صورت 2 تا 3 روز در هفته می‌توانید استفاده کنید. سعی شود کف شامپو خیلی ساقه موها را درگیر نکند تا بیشتر از این خشک نشود. چنانچه کف سر بیش‌ازحد چرب است، توصیه می‌شود هفته‌ای 2 بار از محلول فیتو پولین روی کف سر استفاده شود. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه فرمایید.)

موهای هایلایت شده، دکلره شده و آسیب دیده

کدام ماسک و شامپو مناسب موهای هایلایت شده و خشک و آسیب دیده هستند؟

جهت رطوبت رسانی و احیای موها، یک تا دو بار در هفته از ماسک فیتوکراتین اکستریم (موهای بسیار آسیب‌دیده) یا ماسک فیتوکراتین (موهای آسیب‌دیده) یا ماسک فیتو الکسیر (موهای بسیار خشک) در داخل حمام استفاده فرمایید. محصول مناسب بعد از حمام برای افرادی که مو هایلایت، رنگ شده و بسیار آسیب دیده دارند، کرم فیتوکراتین اکستریم است که روی موی نمدار بعد از حمام یا خشک پیش از استفاده از اتو مو سشوار توصیه می‌شود. این محصول در عین حال محافظ حرارتی بسیار بالایی است. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه فرمایید.)

تفاوت سرم مو فیتوکراتین با کرم فیتوکراتین اکستریم در چیست؟ چنانچه بخواهیم بین این دو یکی را انتخاب کنیم کدام گزینه بهتری است؟

سرم فیتوکراتین برای درمان موخوره است و کرم موی فیتوکراتین اکستریم جهت درمان آسیب‌دیدگی مو است. برای رفع مشکل آسیب‌دیدگی مو هایلایت شده استفاده از کرم موی فیتوکراتین اکستریم پس از استحمام و روی ساقه نمدار موها بخصوص پیش از اتو مو و سشوار به جهت محافظت بالا در برابر حرارت توصیه می‌شود.

شوره سر

موهای بسیار چربی دارم. از چه شامپویی استفاده کنم؟

به دلیل اینکه یکی از دلایل شوره چرب سر، کف سر چرب است ابتدا برای تنظیم ترشح سبوم کف سر از شامپو روزانه فیتوپاناما استفاده کنید پس از 2 هفته چنانچه شوره سر شما بهتر نشد از شامپو اسکوام purifying به مدت 2 هفته و 2 بار در هفته استفاده نمایید. چنانچه پوست سر شما بیش‌ازحد چرب است از محلول فیتو پولین هفته‌ای 2 بار پیش از شستشو موها روی پوست سر استفاده کنید. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه فرمایید.)

برای از بین بردن پوسته سر یا اگزما آیا محصولات ضد شوره فیتو مشکل را برطرف می‌کنند؟

چنانچه دلیل پوسته ریزی و خارش پوست سر شما به دلیل اگزما یا پسوریاسیس است و پوسته‌های سفید و زرد رنگ چسبیده به کف سر دارید باید به پزشک مراجعه کنید و از شامپو درمانی استفاده نمایید. پس از تکمیل دوره درمان می‌توانید به‌عنوان شامپو مکمل بسته به نوع شوره (چرب یا خشک) از شامپوهای ضد شوره فیتو اسکوام استفاده نمایید. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه فرمایید.)

موی ضعیف، نازک و کم پشت

محصول مناسب موهای نازک و ضعیف

بهترین شامپو جهت تقویت موهای نازک و ضعیف و درعین‌حال تقویت پیاز مو، شامپو فیتورام است که حاوی زرده تخم‌مرغ و بسیار مغذی است. اما برای افرادی که پوست سر چرب دارند گزینه مناسبی نیست. این افراد بهتر است از شامپو فیتودنسیا یا شامپو فیتوسیان به‌صورت 2 تا 3 روز در هفته استفاده نمایند. در ضمن استفاده از سرم فیتودنسیا به‌صورت 2 بار در هفته روی کف سر توصیه می‌گردد. این سرم تحریک‌کننده رشد مو، درخشان کننده و پیشگیری‌کننده از پیری زودرس مو است درعین‌حال رایحه‌ای بسیار خوشایندی هم دارد. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه بفرمایید.)

پوست سر حساس و خارش‌دار

جهت تسکین خارش پوست سر از کدام محصول فیتو می‌توان استفاده کرد؟

چنانچه فقط خارش در پوست سر وجود دارد بهترین محصول جهت تسکین آن استفاده از شامپو فیتو اپزان به‌صورت 2 تا 3 روز در هفته است. درصورتی‌که خارش به همراه شوره وجود دارد بسته به نوع پوسته یا شوره (چرب یا خشک) از یکی از شامپوهای ضد شوره فیتو اسکوام در کنار شامپو فیتو اپزان استفاده شود. (در ارتباط با نحوه استفاده به سایت و بخش مربوطه مراجعه بفرمایید.)

right_arrowleft_arrow buyshopping-cart instagram facebooktwitter

در تماس باشیم

در تماس باشیم