سوالات متداول

ماسک‌های فیتو

موی من در اثر استعمال مواد شیمیایی، خشک و تخریب‌شده است. آیا بر جای گذاردن ماسک بر روی مو در طول شب، کار صحیحی است؟

این کار نه‌تنها تأثیری بر بیشتر نرم شدن موهای شما ندارد بلکه تارهای موی شما به علت تورم، در طول شب - وقتی شما خواب هستید - شکسته خواهد شد. استفاده مداوم از سری محصولات فیتوکراتین (شامپو، ماسک و سرم) برای شما توصیه می‌شود.

آیا ماسک، موخوره را هم درمان می‌کند؟

خیر. فیتو برای ترمیم موهای آسیب‌دیده و موخوره، سری محصولات فیتوکراتین را ابداع کرده که با برخورداری از تکنولوژی کراتوفیلر و یک مکانیسم پیچیده ۴ مرحله‌ای، مو را از درون و بیرون ترمیم، رطوبت رسانی و محافظت می‌کند به‌این‌ترتیب وضعیت موی آسیب‌دیده بهبود می‌یابد.

آیا ماسک رشد مو را تسریع می‌کند؟

خیر. برای تسریع رشد مو می‌توانید از سرم فیتوسیان (مناسب خانم‌ها) و سرم فیتولیوم ۴ (مناسب آقایان) استفاده کنید.

کاندیشنرهای با نفوذ عمقی چه فرقی با کاندیشنرهای معمولی دارند؟

کاندیشنرهای با نفوذ عمقی (مثل ماسک فیتوکراتین) طوری طراحی‌شده‌اند که به داخل محور مو نفوذ می‌کنند و مو را از درون رطوبت رسانی و ترمیم می‌کنند.

رنگ موی فیتو | فیتو کالر

آیا استفاده از رنگ موی فیتو در دوران بارداری مجاز است؟

به‌طورکلی استفاده از هرگونه مواد آرایشی و رنگ مو در سه‌ماهه اول حاملگی ممنوع است. از ماه چهارم به بعد می‌توانید از رنگ موهای فیتوکالر استفاده کنید. توجه داشته باشید که توصیه می‌شود قبل از مصرف رنگ مو یا هر محصول آرایشی دیگر، ابتدا با مالیدن مقدار خیلی کمی از آن محصول در پشت گوش و جلوی چین بازو تست حساسیت به عمل‌آورید و اگر حساسیت یا تحریک پوستی مشاهده نشد، از محصول استفاده کنید.